ul. MŁYNARSKA, nr 42, lok. 115, miejsc. WARSZAWA, kod 01-171, poczta WARSZAWA, kraj POLSKA
  

+90 545 436 7996


Hakkımızda Maldia Global Limited Liability Company kuruluşu olan malldia global’in temelleri 2016 yılında Malldia Marketplace ile atılmıştır. Malldia global açık dünya pazarında perakende ve toptan satış marketlerini tek platformda bir araya getirmektedir. Malldia global Avrupa merkezli uluslararası yazılım, lojistik ve depo hizmeti veren bir e-ticaret entegratör ve satış ağıdır.

Vizyonumuz
Doğrudan satış sektöründe fark yaratarak e-ticaretin lider markalarında satış yapmanızı sağlıyoruz. Malldia Global Depoları ile de profesyonel network marketing topluluklarının gelişmesine olumlu yönde katkı sağlamaktayız.

Misyonumuz
Karmaşık iş yapılarını sadeleştirip zaman kazandırmayı önemsiyoruz. En önemli yolumuz hızı zamana dönüştürmektir. Dünyada e-ticaret alanında bireylerin hedeflerine ulaşmalarına sağlıyoruz. Verdiğimiz altyapı hizmeti ile hayatı kolaylaştırıyoruz. Değer sağlayan ürün ve hizmetler ile iş ve kazanç fırsatları oluşturarak daha iyi bir yaşam sürdürmenize yardımcı oluyoruz.

Temel Değerlerimiz
Hizmet: Var olan tüm iş süreçlerimizde kendimizi başkalarına hizmet etmeye adıyoruz.

Takım Ruhu:
Herkesin yararına olacak en iyi sonucu elde etmek için, ortak bir amacı olan bütünleşmiş bir ekip olarak birlikte aynı hedeflere ulaşmak için çalışıyoruz.

Etik:
Kendimizi ve tüm ticari ilişkilerimizi, doğrulukla yürütüyor, başkalarına karşı dürüstçe ve saygıyla yaklaşıyoruz.

Sonuca Odaklı:
Faaliyetlerimizin tümünde daima en iyiyi hedefliyoruz. Sürekli gelişip, iyileştirip, gerekirse değiştirip fark yaratıp katkı sağlıyoruz.