Turkey: Cennet Mahallesi Beyazıt Sokak No:21 Küçükçekmece-İstanbul Turkey / Poland: ul. MŁYNARSKA, nr 42, lok. 115, miejsc. kod 01-171, poczta WARSZAWA, kraj POLSKA
  

+90 545 436 7996


1.000.000

Günlük Hacim

150.000.000

Müşteriler

50

Pazaryerlerimiz


Toptan Tedarikçi Marketi ile stoksuz satışın avantajlarını size hatırlatmak için bu fırsatı kullanmanızı öneriyoruz. Büyümemize katılın. Her gün yeni trend ürünler ile stoklar tedarikçilerimiz tarafından güncellenmektedir.
 Dropshipping; Tedarikçi market size satış yapma fırsatı sunuyor.  Ürün tutma zorluğu olmadan dünya çapında ürünler satabilirsiniz. Envanter, nakliye veya iadeler. Çeşitli ürünlerde ve pazarlamada etkileyici indirimlerden yararlanın. Satış sürecinizi kolaylaştıracak içerik ve görselleriniz hazır.

4. Hızlı ve Ücretsiz teslimat

Doğrudan kendi yerel bölgemizden en verimli ve ücretsiz teslimat için bize güvenin
Tedarikçi Marketi AB ve TR genelinde 35'den fazla ülkede milyonlarcasevkiyata hazır ürün ile hizmet vermektedir.
Her ülkede satışa çıkarmak istediğiniz ürünleri seçme esnekliği sağlar. Satışlarınızı tek bir panelden yönetirken. Bir bayi hesabı oluşturmak ve sipariş vermek için bize kaydolabilirsiniz.
Entegre web mağazaları ağımız sayesinde, kendi ülkeniz dışında satış yapabilirsiniz.

• %0 komisyon

Ne kadar satış yaparsanız yapın komisyon ücreti yoktur ve ürünlerimiz her zaman stoklarımızda mevcuttur.
Üye Olmak için talebinizi iletiniz. En kısa sürede müşteri temsilciniz sizinle iletişime geçecektir.

Küresel Stok Borsası


PİYASADA ÖNE ÇIKANLAR

PİYASALAR

Stok borsası ile ticaret yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Tek bir tıklamayla tüm yatırımlarınızı elinizin altında.....
Online olarak satılmadan önce ürünleri e-ticarete hazırlıyoruz. Ürünlerin stok durumu, takibi, siparişlerin hazırlanması ve teslimatı süreçlerini yürütüyoruz. Depo yönetimi ile satışa hazır ürünleri Istanbul depomuzda stokluyoruz. İade süreçlerinin yönetimi de Türkiye İstanbul deposunda yürütülmektedir.